Milieuvriendelijke plaagbeheersing
in de akkerbouw & betrouwbaar
bodemonderzoek met advies op maat 

Contact

Ons verkoop- en adviesteam

 

  • Kantoor  De Groene Vlieg

    Groningen, Friesland Noord-Holland 
    (m.u.v. Haarlemmermeer)

    0187-651862 /  0321-317118

    info@degroenevlieg.nl

  • Jan Aalbers

    Noordoostpolder
     

    06 - 513 60 276

    j.aalbers@degroenevlieg.nl

  • Johan Knook

    Oost Flevoland (kavelsecties A, G t/m K)

    06 - 121 880 02

    knook@degroenevlieg.nl

  • Bart Anvelink

    Zuid en Oost Flevoland (m.u.v. kavelsecties A, G t/m K)

    06-205 935 40

    b.anvelink@degroenevlieg.nl

  • Jaap van der Slik

    Zuid Holland en Zeeland

    06 - 250 474 21

    vanderslik@degroenevlieg.nl

    Ali Boeije

    Zeeuws Vlaanderen

    06-253 477 46

    Ali.Boeije@degroenvlieg.nl

  • Jos Snepvangers/Sanne van Amersfoort

    Noord-Brabant, Limburg en België-grensgebied

    06 - 229 799 38 / 06-111 402 02

    j.snepvangers@degroenevlieg.nl/ s.vanamersfoort@degroenevlieg.nl

  • Machiel Goosen

    Zuid-Oost Groningen, Drenthe, Noord en Midden Overijssel

    06-151 825 16

    m.goosen@hlbbv.nl

© 2013 De Groene Vlieg | Disclaimer | Algemene Voorwaarden | Contact

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren