Milieuvriendelijke plaagbeheersing
in de akkerbouw & betrouwbaar
bodemonderzoek met advies op maat 

Contact

Ons verkoop- en adviesteam

 

  • Annemarie Bakker

    Groningen(westzijde), Friesland Noord-en Zuid Holland 

    06-15237597

    a.bakker@degroenevlieg.nl

    Petra Rijkens

    Groningen (oostzijde)

    06-22413209

    p.rijkens@degroenevlieg.nl

  • Jan Aalbers

    Noordoostpolder
     

    06 - 513 60 276

    j.aalbers@degroenevlieg.nl

  • Johan Knook / Mathijs Schlepers

    Oost Flevoland (kavelsecties A, G t/m K)

    06 - 121 880 02   /  06- 151 233 10

    knook@degroenevlieg.nl

    m.schlepers@degroenevlieg.nl

  • Mathijs Schlepers

    Zuid en Oost Flevoland (m.u.v. kavelsecties A, G t/m K)

    06- 151 233 10

    b.anvelink@degroenevlieg.nl/

     

  • Ali Boeije     /  Dorina van Putten

    Zeeuws Vlaanderen / Zuid Holland, Zeeland

    06-253 477 46      /  06-55472272

    Ali.Boeije@degroenvlieg.nl / vanputten@degroenevlieg.nl

     

  • Jaap van der Slik

    Noord-Brabant, Limburg en België-grensgebied

    06 - 250 474 21

    vanderslik@degroenevlieg.nl

  • Luuk Heling

    Zuid- Groningen, Drenthe, Noord en Midden Overijssel

    06-151 825 16

    l.heling@hlbbv.nl

© 2013 De Groene Vlieg | Disclaimer | Algemene Voorwaarden | Contact

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren