Milieuvriendelijke plaagbeheersing
in de akkerbouw & betrouwbaar
bodemonderzoek met advies op maat 

Contact

Ons verkoop- en adviesteam

  • Klaske Frietema

    Groningen, Friesland Noord-Holland 
    (m.u.v. Haarlemmermeer)

    06 - 204 734 86

    frietema@degroenevlieg.nl

  • Mathijs Beije

    Noordoostpolder
    (m.u.v. kavelsecties E, J en P)

    06 - 547 545 78

    mathijs.beije@degroenevlieg.nl

  • Johan Knook

    Noordoostpolder (kavelsecties E, J, P)
    Oost Flevoland (kavelsecties A, G t/m K)

    06 - 121 880 02

    knook@degroenevlieg.nl

  • Bart Anvelink

    Zuid en Oost Flevoland (m.u.v. kavelsecties A, G t/m K)

    06-20593540

    b.anvelink@degroenevlieg.nl

  • Jaap van der Slik

    Zuid-Holland, Zeeland en Haarlemmermeer

    06 - 250 474 21

    vanderslik@degroenevlieg.nl

    Ali Boeije

    Zeeuws Vlaanderen

    06-25347746

    Ali.Boeije@degroenvlieg.nl

  • Jos Snepvangers/Sanne van Amersfoort

    Noord-Brabant, Limburg en België-grensgebied

    06 - 229 799 38 / 06-15182516

    j.snepvangers@degroenevlieg.nl/ s.vanamersfoort@degroenevlieg.nl

  • Machiel Goosen

    Drenthe, Overijssel, Gelderland, Utrecht

    06-15182516

    m.goosen@hlbbv.nl

© 2013 De Groene Vlieg | Disclaimer | Algemene Voorwaarden | Contact

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren